استودیوی مارول تریلر جدیدی از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten را منتشر کرده است که شامل تصاویر جدید زیادی از فیلم ابرقهرمانی است.

امروز صبح ، مارول استودیو تریلر جدیدی از شانگ-چی منتشر کرد که طی آن تصاویر بیشتری از ونوو ، پدر شانگ چی و نیروهایش را دیدیم که در واقع ماندارین واقعی دنیای سینمایی مارول هستند. شانگ چی نیز در طی تریلر قدرت پیدا کرد و در پایان می بینیم که او در حال جنگ با پدرش است که انتظار می رود بعداً در این فیلم اتفاق بیفتد. در جریان تریلر جدید ، شاهدان Shang-Chi و افسانه ده حلقه شاهد هستند. ما شانگ چی می شویم با اژدهایی که منبع قدرت او خواهد بود و او باید این اژدهایی را که در آب است شکست دهد. اگرچه برخی از طرفداران امیدوارند که این اژدها Fin Fang Foom باشد ، اما طبق محصولات سینمایی این اژدها باید The Great Protector نامیده شود که البته می تواند نسخه متفاوت و انحصاری MCU Fin Fang Foom باشد. اما شاید مهمترین قسمت تریلر جدید Shang-Chi قسمت آخر باشد.

در این صحنه شاهد حضور شخصیت Disgust ، دشمن هالک هستیم که با وانگ ، دستیار دکتر استرنج می جنگد. ما قبلاً بندیکت وانگ را در استرالیا دیده ایم و این شایعات را برانگیخته است. این شخصیت نفرت انگیز در سریال She-Hulk نیز ظاهر خواهد شد ، اما بدون شک حضور پر افتخار این شخصیت در شانگ چی و افسانه ده حلقه می تواند جالب باشد. تیم روت نقش مکروه را بازی می کند و دیگر جزئیاتی درباره نقش او در این فیلم وجود ندارد.

سیمو لیو در نقش شانگ چی ، تونی لیانگ در نقش ونوو ، آووکافینا در نقش کتی ، رونی چینگ در نقش جان جان ، فلورین مانتینو در نقش ریش تراش سریع ، میشل یو در نقش جیانگ نان ، فالا چن در نقش جیانگ لی و منگر ژانگ شیالیینگ یکی از بازیگرانی است که در شانگ -چی و افسانه ده حلقه. دانیل کرتون کارگردانی شانگ چی را برعهده داشت که توسط دیوید کالاهام نوشته شده است.

شانگ چی و افسانه ده حلقه قرار است در تاریخ 3 سپتامبر (12 شهریور) اکران شود.

نظرات کاربر:

"تریلر بسیار خوبی بود. من کار کردم. به نظر خوب می رسد. امیدوارم فیلم خوبی باشد. من اصلاً انتظار دیدن مکروه را نداشتم. تعجب کردم. اما می خواستم دوباره آن را ببینم. کنجکاو شدم که ببینم چی شد."

"ما بندیکت وانگ را در استرالیا دیدیم و دلیل آن شایعات قبل از آن بود. من این را می خواندم تا آنجا که حضور بندیکت را دیدم . من به دکتر استرنج گفتم که او آنجا است ، سپس من گم شدم وانگ دکی است به یاد داشته باشید ، به هیچ وجه انتظار Nastiness را نداشته باشید ، اما او افتخار کرد و در فیلم ظاهر شد :))) من همچنین منتظر این فیلم هستم ، زیرا داستان یک شخصیت جدید در MCU را روایت می کند.

"Abomniaton بیشتر شبیه یک کمیک است ، که خوب است ، با این حال ، وقتی که mcu هالک خود مانند یک شرکت به نظر می رسد. دلم برای ادوارد نورتون تنگ شده است.

تریلر جدید فیلم Shang-Chi منتشر شد

برای فصل 3 سریال The Boys سه بازیگر جدید اضافه شد

فیلم Dune دوباره دیر اکران میشود

نقد فیلم جدید : Awake

عوامل فیلم میان ستاره ای

هانس زیمر چگونه موسیقی متن فیلم میان ستاره ای را ساخت ؟

تریلر جدید Army of the Dead منتشر شد

، ,چی ,نقش ,شانگ ,فیلم ,تریلر ,شانگ چی ,در نقش ,ده حلقه ,افسانه ده ,و افسانه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشاوره روانشناسی مطالب اینترنتی venuosigrafic peechpeechi پایگاه خبری تحلیلی شهر گناوه مطالب اینترنتی نماوا کلیپ 6 بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. گلچین اهنگ ها پاپ به صورت یکجا | یک موزیک مطالب اینترنتی starinweb